O FIRMIE

Od ponad 20 lat Noviplast zajmuje się produkcją oraz dystrybucją materiałów skóropodobnych. Doświadczenie zdobyte przez tak długi okres jest naszym największym atutem - kompetentnie doradzamy i dostarczamy produkty, których naprawdę potrzebujesz. W odpowiedniej jakości, czasie oraz oczywiście cenie otrzymasz od nas to, co jest potrzebne w prowadzonej przez Ciebie działalności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta jesteśmy w stanie wyprodukować materiał w dowolnym kolorze z palety RAL, różnych grubościach i podkładach (dzianina, nuera, fizelina, filc). W przypadku braku wybranego materiału na magazynie, będzie dostępny po zamówieniu minimum 300 metrów bieżących. Szerokość rolek materiałów wynosi 1,40m.

Nasze materiały znajdują zastosowanie w następujących dziedzinach: 

- tapicerstwo meblowe i samochodowe 
- autopaski i lamówki 
- paski 
- kaletnictwo
- galanteria skórzana 
- scenografia 
- przemysł odzieżowy

Wykonujemy perforowanie materiałów powlekanych naszej produkcji oraz materiałów powierzonych nam przez Państwa. Maksymalna szerokość materiałów powlekanych do dziurkowania: 1,50m, skór naturalnych: 0,50m.

Cena jest zależna od rodzaju wykonania, grubości i rodzaju podkładu. Posiadamy dużą różnorodność wzorów materiałów. W celu dobrania odpowiedniego materiału bądź uzyskania większych informacji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny.

Znajdą Państwo u nas także dużą ilość materiałów w korzystnej ofercie cenowej typu STOK o różnej kolorystyce, podkładach i grubości.

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy uprzejmie do wizyty w naszej firmie bądź do kontaktu telefonicznego. Razem dobierzemy odpowiedni materiał do Państwa wymagań.